Konkurs za dodelu sredstava za sufinansiranje nabavke konstrukcija i opreme za biljnu proizvodnju u zaštićenom prostoru na teritoriji MZ Jamena, opština Šid u 2015.godini

11.03.2015

Cilj konkursa je intenzivnije korišćenje postojećih zemljišnih resursa u MZ Jamena – Opština Šid u 2015 godini i podrška proizvođačima za nabavku konstrukcija i opreme za proizvodnju u zaštićenom prostoru na teritoriji MZ Jamena – Opština Šid koja je bila poplavljena u 2014.godini.
Predmet konkursa je dodela bespovratnih sredstava za sufinansiranje konstrukcije za objekte zaštićenog prostora, višegodišnjih, višeslojnih folija za pokrivanje objekata zaštićenog prostora; folija za senčenje i sprečavanje gubitka toplote, mreža za senčenje objekta, sistema za navodnjavanje kap po kap; instrumenata za merenje nivoa CO2, temperature supstrata i vazduha, kao i vlage i sistema za zagrevanje.