Konkurs za dodelu sredstava za sufinansiranje izgradnje i rekonstrukcije vodnih objekata u javnoj svojini

02.09.2015

Predmet konkursa jeste sufinansiranje izgradnje i rekonstrukcije vodnih objekata u javnoj svojini, radi unapređivanja životnih uslova u gradskim, prigradskim i seoskim naseljima na celokupnoj teritoriji Autonomne pokrajine Vojvodine. Osnovni cilj jeste obezbeđenje sanitarno čiste pijaće vode za potrebe domaćinstva.

Ovim konkursom obuhvaćeni su radovi oko izgradnje ili rekonstrukcije objekata vodosnabdevanja, kao što su bušenje i opremanje bunara, objekata, te nabavljanja opreme za poboljšanje kvaliteta vode − fabrika vode, crpnih stanica, kao i nabavke i ugradnje elektromašinske opreme, rezervoara, glavnih magistralnih dovodnika vode do naselja ili industrije.

Preuzmite: