Konkurs za dodelu sredstava iz godišnjeg programa korišćenja sredstava iz budžetskog fonda za šume AP Vojvodine za 2015. godinu

11.09.2015

Cilj ovog konkursa jeste širenje mreže šumskih puteva radi poboljšanja uslova gazdovanja državnim šumama.

Putem ovog konkursa dodeljuje se ukupno 25.500.000,00 dinara za realizaciju sledećih poslova:

- Izgradnja šumskih puteva (I i II faza prema Pravilniku) u ukupnoj dužini do 8,5 kilometara s jediničnom cenom 3.000.000,00 dinara po kilometru, u ukupnom iznosu do 25.500.000,00 dinara.

Sredstva će se koristiti za izgradnju tvrdih kamionskih šumskih puteva (I i II faza prema Pravilniku) koji su u funkciji gazdovanja državnim šumama, s dinamikom isplate - 70% nakon potpisivanja ugovora, a 30% po prijemu radova.

Preuzmite: