Najava događaja (16.06.2020.)

15.06.2020

Najava događaja (16.06.2020.)

U utorak, 16. juna 2020. godine, u 13.00 časova pokrajinski sekretar za poljoprivredu, vodoprivredu i šumarstvo dr Vuk Radojević obići će radove na izgradnji vodovodne i kanalizacione mreže u naselju Bocke.

Program posete:

13.00–13.15 Obilazak radova na izgradnji vodovodne i kanalizacione mreže u naselju Bocke (Samarski put bb).

13.20–13.35 Obilazak domaćinstva Mila Jovančevića, koje je već priključeno na novoizgrađenu mrežu (Jorgovanska 6).

Izjave za medije povodom radova.

13.40–14.00 Obilazak registrovanog poljoprivrednog gazdinstva Irene Milivojević, koja je ostvarila pravo na subvencije Pokrajinskog sekretarijata za poljoprivredu, vodoprivredu i šumarstvo (Plitvička 10).