Конкурс за за доделу бесповратних средстава за територијални рурални развој у АП Војводини – Локалне акционе групе са територије АП Војводине за 2014. годину (програм ЛЕАДЕР)

03.10.2014

Путем овог конкурса додељују се средства из Програма мера подршке за спровођење пољопривредне политике за развој села на територији АП Војводине у 2014. години, у укупном износу до 10.000.000,00 динара за реализацију програма по следећим тачкама:

1.1. Припрему локалних стратегија руралног развоја Програм ЛЕАДЕР  у износу до 500.000,00 динара  по пријави.
1.2. Суфинансирање релизације пројеката по приоритетима из Локалних стратегија  руралног развоја  формираних територијалних партнерстава по Програму ЛЕАДЕР у износу до 1.000.000,00 динара по пријави.

Корисници подстицајних средстава

Корисници средстава су за тачку: 1.1. Нова партнерстава за територијални рурални развој -  локалне акционе групе са територије АП Војводине. 1.2. Формирана територијална партнерства са територије АП Војводине, које су израдиле „Стратегију локалног развоја“ по програму ЛЕАДЕР у претходној години.

Преузмите:

Питајте секретара Буџет АП Војводине Програм развоја АП Војводине