Конкурс за суфинансирање израде техничке документације за обезбеђење доступности воде за наводњавање пољопривредних култура

02.12.2014

За израду техничке документације за обезбеђење доступности воде за наводњавање пољопривредних култура расписује се конкурс за средства у укупном износу до 10.000.000,00 динара. Средства се као бесповратна додељују корисницима у обиму до 50% за трошкове на изради техничке документације за обезбеђење доступности воде за наводњавање пољопривредних култура у 2014. години. Преостала средства обезбеђује корисник средстава.

Право на учешће на конкурсу:
Право да конкуришу имају локалне самоуправе (градови и општине) са територије АП Војводине.

Преузмите: