Конкурс о расподели средстава за спровођење програма унапређења рада удружења одгајивача стоке у Аутономној покрајини Војводини за 2015. годину

22.04.2015

Циљ конкурса јесте унапређивање рада удружења одгајивача стоке у 2015. години, чије се седиште налази на територији АП Војводине. Суфинансирање и рефундирање дела трошкова за унапређивање рада удружења одгајивача стоке у 2015. години, врши се за: едукацију, разне манифестације, посете другим удружењима и размене искустава у области сточарства. Подржавање програмских активности удружењима такође би се огледало приликом израде пропагандних материјала, набавке неопходне опреме за рад удружења (на пример: рачунар, дигитални фотоапарат, камера).

Преузмите: