Конкурс за доделу бесповратних средстава којима ће се суфинансирати програмске активности удружења грађана у 2015. години на територији АП Војводине, чија је делатност у вези са пољопривредном производњом

14.08.2015

Циљ конкурса је подршка раду удружења грађана чија је активност  усмерена на подстицање развоја и унапређење пољопривредне производње на територији АП Војводине. Предмет конкурса је додела бесповратних средстава за суфинансирање програмских активности удружења грађана и побољшање услова рада  удружења грађана.

Средства овог конкурса не могу се користити за:
  1. Финансирање трошкова организовања, одржавања локално традиционалних манифестација као и изложби стоке;
  2. Куповину половне опреме и материјала;
  3. Плате и накнаде члановима удружења подносиоца пријаве;
  4. Оганизовања игара на срећу;

Подносиоци пријава који су у току 2015. године остварили право на бесповратна средства према Одлуци о додели средстава Покрајинског секретаријата за пољопривреду, водопривреду и шумарство АП Војводине број 104-401-417/2015-02 од 11.08.2015. године немају право коришћења средстава по овом конкурсу.

Укупан износ бесповратних средстава који се додељује по овом Конкурсу  износи 1.811.000,00 динара.

Преузмите: