Конкурс о расподели средстава за спровођење програма унапређења рада удружења одгајивача стоке у аутономној покрајини војводини за 2015. годину

25.08.2015

Циљ конкурса јесте унапређење рада удружења одгајивача стоке у 2015. години, чије се седиште налази на територији АП Војводине.
Суфинансирање и рефундирање дела трошкова за унапређење рада удружења одгајивача стоке у 2015. години, врши се за: едукацију, разне манифестације, посете другим удружењима и размене искустава у области сточарства. Такође, подржавање програмских активности удружења огледало би се у изради пропагандних материјала, набавци неопходне опреме за рад удружења (као што су: рачунар, дигитални фотоапарат, камера, и др.).

Преузмите: