Конкурс за доделу средстава за суфинансирање набавке опреме и система за наводњавање и опреме за побољшање водног, ваздушног и топлотног режима биљака на територији АП Војводине у 2018.години

16.03.2018

Предмет конкурса јесте додела бесповратних средстава за суфинансирање изградње цевовода и набавке опреме и система за наводњавање: опремање бунара, набавка пумпи и агрегата за наводњавање, набавка система за наводњавање вештачком кишом, субиригација, материјала за покривање повртарских и воћарско - виноградарских култура и цвећа, у циљу заштите од мраза - агротекстил, малч фолије и друго.

Циљ конкурса јесте повећање обрадивих површина под опремом и системима за наводњавање у Аутономној покрајини Војводини, као и заштита земљишта кроз спречавање развоја корова уз побољшање водног, ваздушног и топлотног режима биљака.

Питајте секретара Буџет АП Војводине Програм развоја АП Војводине