Конкурс за доделу подстицајних средстава за побољшање сточарске производње на пољопривредним газдинствима и  за увођење еу стандарда у објекте у којима се врши производња и прерада млека у АП Војводини у 2018. години

21.07.2018

Конкурс за доделу подстицајних средстава за побољшање сточарске производње на пољопривредним газдинствима и за увођење еу стандарда у објекте у којима се врши производња и прерада млека у АП Војводини у 2018. години

Циљ конкурса је побољшање квалитета млека, повећање сточног фонда, упосленост чланова домаћинстава која се баве сточарском производњом, проширење асортимана новим производима, брендирање производа и повећање животног стандарда на селу.
Предмет конкурса је суфинансирање адаптације простора и куповина потребне нове опреме у области производње и прераде млека, а према пројекту који ће обезбедити високообразовна  институција, а финансирати Секретаријат.

Питајте секретара Буџет АП Војводине Програм развоја АП Војводине