Божић: Развој малих и средњих газдинстава приоритет

21.11.2020

Божић: Развој малих и средњих газдинстава приоритет

Покрајински секретар за пољопривреду, водопривреду и шумарство Чедомир Божић обишао је пољопривредно домаћинство породице Мартић из Кукујеваца у општини Шид. Том приликом Божић је истакао, да је један од приоритета Покрајинске владе развој малих и средњих газдинстава, јер их је највише и од њих зависи опстанак села.

„Циљ нам је да обиђемо велики број малих и средњих пољопривредних газдинстава и да се на терену упознамо са реалном ситуацијом и са евентуалним проблемима који су могли бити проузроковани пандемијом. Сматрам да ће следећа година бити година све бржег развоја оваквих и сличних пољопривредних газдинстава, а наш превасходни циљ се огледа у сагледавању целокупне ситуације на терену, а потом и изради адекватних програма који ће поспешити развој пољопривредних газдинстава, па самим тим и пољопривреде уопште“, закључио је Божић.

ОБАВЕШТЕЊЕ28.10.2020ОБАВЕШТЕЊЕОбавештење подносиоцима пријава на конкурсе које је расписао Покрајински секретаријат за пољопривреду, ...

Питајте секретара Буџет АП Војводине Програм развоја АП Војводине